18 lipca, 2024

Blog o życiu

Tematy zdrowotne i lifestylowe tylko u nas!

Dowody zdrady – jak je zdobyć? Wynajmij prywatnego detektywa

3 min read

Trend tropienia niewierności małżonków to coraz bardziej powszechne zjawisko. Prywatni detektywi zatem mogą się cieszyć rosnącą popularnością, ponieważ dowody przez nich zbierane to tak naprawdę już norma podczas dzisiejszych spraw rozwodowych, których niestety z roku na rok przybywa. Aby uzyskać wystarczający dowód zdrady, który wymagany jest do rozwodu z orzeczeniem o winie, należy ponoć poświęcić 15 godzin.

Kiedy zaczynają pojawiać się podejrzenia zdrady?

Podejrzenia o zdradę mogą wynikać z bardzo wielu, niekiedy niepozornych wskazówek. Oschłość w relacji albo wręcz nagminna czułość motywowana poczuciem winy, zapach nieznajomych perfum na koszuli męża, nowa biżuteria partnera albo też zastanawiające rachunki, bądź przelewy bankowe.

Każdy jest wstanie dostrzec kilka z takich cech, które mogą wskazywać na zdradę, ale by ją udowodnić nierzadko potrzebna jest pomoc osób trzecich. W takim przypadku sprawdzi się agencja detektywistyczna, która nie tylko jednoznacznie dowiedzie zdrady, ale i zdobędzie niezaprzeczalne dowody, które mogą przydać się w sądzie podczas sprawy rozwodowej.

Jak zdobywa się takie dowody?

Okazuje się, że w dzisiejszych czasach nie jest to kłopotliwe zadanie. Praktycznie każdy ma wbudowany aparat w swoim telefonie albo samodzielnie można przejrzeć korespondencję niewiernego małżonka. Problem pojawia się w kwestii czasu oraz skuteczności. Prywatni detektywi, tacy jak detektyw Magdalena Pławińska, zapewniają kilka ważnych atrybutów, które skutkują niezawodnie wykonanym zadaniem. Należą do nich: zaplecze profesjonalnego sprzętu, który pozwoli utrwalić nagrania, zdjęcia albo podsłuch, skuteczność wynikającą z profesjonalizmu, dyskrecję oraz sporą ilość czasu, która w tej pracy jest istotnym czynnikiem owocnego śledztwa.

Sygnały mogące świadczyć o zdradzie

Duża ilość małżonków jest w stanie to określić i zauważyć niepokojące zachowanie swojego partnera. Okazuje się, że istnieją jednostki o wiele lepiej ukrywające podwójne życie. Mimo tego, żadna zdrada nie jest doskonała. To, na co powinno zwracać się uwagę to w szczególności komórka żony lub męża oraz wiadomość na nią przychodzące. Jeśli telefon jest ciągle zablokowany hasłem, a małżonek wymiguje się od pokazania zawartości smsów oraz e-maili, można zacząć już coś podejrzewać. Kolejnym sygnałem są nagłe i tajemnicze połączenia, które małżonek odbiera z wyraźnym skrępowaniem albo też stara się ignorować w towarzystwie drugiej połówki. Wtedy zawsze znajdzie się wytłumaczenie, które nosić będzie nazwę współpracownika z pracy, przyjaciółki albo też pomyłkowego połączenia. Warto wtedy drążyć temat. To, co demaskuje w szczególności panów to poukrywane we wspólnym domu lub mieszkaniu liczne prezenty. Podczas sprzątania żona może znaleźć parę ładnych kolczyków albo erotyczną bieliznę lub inną nie należącą do niej kobiecą rzecz. W takiej sytuacji może przyjść do głowy pomysł, że jest to przyszły prezent od ukochanego. Gorzej, gdy urodziny albo rocznica mija, a tego odkrytego upominku nie widzi się więcej na oczy. Wtedy można bez dwóch zdań podejrzewać, że dany prezent powędrował do kochanki.

Skuteczność pracy prywatnych detektywów

Dane dowody można zdobyć samemu, ale jeśli klientowi zależy na profesjonalizmie i skuteczności, a nie domysłach, powinien skorzystać z pomocy detektywów. Wykonują oni swoją pracę nie tylko zdobywając nie dające się podważyć dowody pod postacią zdjęć oraz nagrań, ale również mogą wystąpić w roli świadka podczas rozprawy sądowej. Podczas takiej przytłaczającej ilości dowodów małżonek nie będzie miał żadnych czas wybronić się w sądzie i będzie miał okazję zapłacić za swoją niewierność małżeńską.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.