27 stycznia, 2023

Blog o życiu

Tematy zdrowotne i lifestylowe tylko u nas!

Przemyśl ubezpieczenie samochodu dzięki tym fantastycznym wskazówkom

4 min read

Kiedy przychodzi czas na wykupienie polisy ubezpieczeniowej, możesz się zastanawiać, od czego zacząć, ponieważ przy zakupie planu, który działa dla Ciebie i Twojego pojazdu, należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy.

Wskazówki zawarte w tym artykule mogą dostarczyć Ci wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby wybrać dobrą polisę samochodową.Jeśli naprawdę nie używasz samochodu do znacznie więcej niż przewożenia dzieci na przystanek autobusowy i/lub do i ze sklepu, zapytaj swojego ubezpieczyciela o zniżkę za zmniejszony przebieg. Większość firm ubezpieczeniowych opiera swoje oferty na średnio 12 000 mil rocznie. Jeśli Twój przebieg jest o połowę niższy i możesz prowadzić dobre zapisy potwierdzające, że tak jest, powinieneś kwalifikować się do niższej stawki.Utrzymuj swój rekord w czystości! Twoja historia jazdy jest najważniejszą rzeczą, na którą zwracają uwagę firmy ubezpieczeniowe, podejmując decyzję, jaką opłatę Cię obciążą. Jest ważniejszy niż samochód, którym jeździsz i Twoja zdolność kredytowa razem wzięte. Nawet otrzymanie prostego mandatu za przekroczenie prędkości może podnieść Twoje składki, więc miej nos w czystości!Jeśli ulepszysz swój samochód za pomocą elementów z rynku wtórnego, takich jak spojlery lub nowy błotnik, możesz nie odzyskać pełnej wartości w razie wypadku. Polisy ubezpieczeniowe uwzględniają tylko uczciwą wartość rynkową Twojego samochodu, a dokonane przez Ciebie ulepszenia generalnie nie są brane pod uwagę w przeliczeniu na dolar za dolar.Spróbuj połączyć się z samochodem do pracy. Dzięki temu liczba mil, które przejedziesz swoim pojazdem osobistym, zostanie zmniejszona. Jeśli uda Ci się utrzymać niski przebieg, który przejeżdżasz każdego roku, prawdopodobnie zakwalifikujesz się do zniżki za niski przebieg, którą oferuje wielu ubezpieczycieli. Pozwoli ci to zaoszczędzić pakiety przez lata.Gdy Twój samochód stanie się starszy i mniej wart, rozważ rezygnację z kolizji, a może nawet kompleksową ochronę ubezpieczeniową. Zaoszczędzisz sporo pieniędzy na składkach. Przemyśl ubezpieczenie samochodu dzięki tym fantastycznym wskazówkom

Dowiedz się, ile jest wart Twój samochód i oblicz, ile płacisz co roku, aby go ubezpieczyć.

Jeśli liczby są blisko siebie, zmniejsz zasięg.Rozważ usunięcie części ubezpieczenia z polisy ubezpieczeniowej, której już nie potrzebujesz. Jeśli Twój samochód nie jest dużo wart, rozważ zrezygnowanie z ubezpieczenia od kolizji z planu ubezpieczenia. Wyeliminowanie tych ubezpieczeń pozwoli zaoszczędzić na miesięcznej składce. Możesz też pomyśleć o zdjęciu ubezpieczeń, np. od odpowiedzialności.Jeśli masz członkostwo w jakiejkolwiek organizacji, warto zapytać swojego operatora, czy oferuje on zniżki członkom tych organizacji. Może to pomóc Ci zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy na składkach ubezpieczeniowych. Na przykład niektóre firmy mogą oferować zniżki pracownikom państwowym lub członkom klubów samochodowych. Zapytanie nigdy nie boli!Jeśli chcesz uzyskać najlepszą ofertę na polisę ubezpieczeniową samochodu, popracuj nad swoim kredytem. Większość stanów używa Twojej oceny kredytowej do określenia składki, wierząc, że osoby z niższym wynikiem są bardziej narażone na wypadki. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby podnieść swój wynik, a w rezultacie koszt ubezpieczenia spadnie.Połącz wszystkie swoje ubezpieczenia, aby zaoszczędzić pieniądze. Kiedy szukasz tańszego ubezpieczenia samochodu, zapytaj firmę, która posiada polisę właściciela domu lub ubezpieczenie najemcy, czy ma również polisę ubezpieczenia samochodu. Często zaoszczędzisz sporo pieniędzy, mając wszystkie ubezpieczenia w jednym miejscu.Jak widzieliście, polisy ubezpieczeniowe, choć różne, mają wiele wspólnych podstaw. Różnią się jedynie ceną i zasięgiem. Wszystko, czego potrzeba, aby zdecydować między nimi, to trochę badań i zdrowego rozsądku, aby znaleźć najlepszą i najbardziej przystępną cenowo polisę, która będzie działać z Tobą, Twoim budżetem i pojazdem.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.