18 czerwca, 2024

Blog o życiu

Tematy zdrowotne i lifestylowe tylko u nas!

Możesz wypełnić zmarszczki na twarzy za pomocą kwasu hialuronowego

2 min read

Wypełniacze skórne stają się coraz popularniejszymi zabiegami wykonywanymi w gabinetach medycyny estetycznej.

Jeśli jeszcze ich nie znasz, są to zabiegi z kwasem hialuronowym, które wstrzykuje się w twarz i szyję, aby znacznie zredukować zmarszczki i inne oznaki starzenia. Kwas hialuronowy jest cukrem występującym w ludzkim organizmie i zostanie wstrzyknięty przez doświadczonego lekarza kosmetycznego w odpowiednie miejsca na twarzy. Można w ten sposób usunąć zmarszczki, ujędrnić skórę, wypełnić zbyt małe usta czy policzki.

Możesz wypełnić zmarszczki na twarzy za pomocą kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy wstrzykuje się w skórę w celu redukcji zmarszczek

Zastrzyki z kwasem hialuronowym stosowane do wypełniania zmarszczek jest to bardzo bezpieczna procedura, która zapewnia imponujące rezultaty, a co najważniejsze, w przeciwieństwie do operacji plastycznych czy liftingu, nie musisz stosować żadnej rekonwalescencji, ponieważ będziesz mógł natychmiast po wyjściu z gabinetu wrócić do normalnego, codziennego życia. Stosując wypełnienia zmarszczek na bazie kwasu hialuronowego dodatkowo stymulują skórę do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, a te składniki są odpowiedzialne za młodość i elastyczność cery.

Nasz naturalny poziom produkcji kolagenu zaczyna spadać w wieku dwudziestu kilku lat i z czasem nasza skóra wydaje się cieńsza. U wielu osób skóra pod oczami z czasem staje się zapadnięta i luźna. Wypełniacz skórny z kwasu hialuronowego uzupełni i przywróci wygląd twojej skóry do jej dawnego blasku. Wypełniacze skórne doskonale redukują bruzdy i zmarszczki na twarzy, takie jak kurze łapki lub zmarszczki w okolicach czoła, ust i nosa, pozostawiając skórę twarzy gładką i wolną od zmarszczek. Kwas hialuronowy uniesie skórę w taki sam sposób, jak lifting twarzy chirurgiczny, ale bez żadnych skutków ubocznych. Nie będziesz musiał czekać tygodniami na ustąpienie siniaków i nie będziesz mieć żadnych widocznych blizn po zastrzykach z kwasu hialuronowego.

Taki zabieg można wykonać w salonie kosmetycznym są stronie http://klinika-urody.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/redukcja-zmarszczek/wypelnianie-zmarszczek-kwasem-hialuronowym. Wypełniacz składa się z kwasu hialuronowego, który działa jak gąbka, wchłaniając wodę i wypełniając skórę od spodu. Efekty utrzymują się przez sześć miesięcy lub dłużej, a skutki uboczne są bardzo rzadkie.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.