18 czerwca, 2024

Blog o życiu

Tematy zdrowotne i lifestylowe tylko u nas!

Sposób na zgrabne uda i łydki – Rzeźbienie kończyn dolnych

3 min read

Szczupłe i zgrabne nogi są marzeniem wielu osób. Niestety siedzący tryb życia wymuszony pracą oraz niewłaściwą dietą, skutecznie uniemożliwiają nadanie kończynom dolnym odpowiedniego kształtu i gabarytu. Trening, dieta oraz fizjoterapia mogą pomóc w osiągnięciu celu, jednak czasem i to może nie wystarczyć. W takim momencie z pomocą przychodzą zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej. Jak jednak takie zabiegi dokładnie wyglądają oraz jakich efektów można się po nich spodziewać?

Rzeźbienie kończyn dolnych

W medycynie estetycznej istnieje wiele zabiegów poprawiających wygląd sylwetki. W przypadku, gdy chcemy wyrzeźbić uda i łydki najlepiej jest skorzystać z zabiegu liposukcji. Z jej pomocą można wykonać zabieg modelowania ud, kolan, łydek, a także pośladków. Zabieg jest bardzo bezpieczny dla pacjenta i nie wymaga długiej rekonwalescencji. Osoba, która zdecyduje się na taki zabieg, będzie musiała jedynie nosić uciskowe ubrania przez pewien czas i chodzić na wizyty kontrolne do lekarza. Osoby, które poddały się zabiegowi rzeźbienia kończyn dolnych, chwalą to rozwiązanie za widocznie i estetyczne efekty.

Czym jest zabieg liposukcji Vaser Lipo 4d?

Zabieg Vaser Lipo to nowoczesna metoda umożliwiająca kształtowanie sylwetki. Odbywa się to poprzez wykonanie liposukcji z miejsc wskazanych przez pacjenta. W późniejszym etapie tego zabiegu lekarz może wymodelować dla pacjenta charakterystyczne uwypuklenia, zagłębienia i bruzdy odpowiednie dla szczupłej i wysportowanej ludzkiej sylwetki. Żadna inna metoda nie daje tak widocznych efektów, jak liposukcja Vaser Lipo. Zabieg polega na wykonaniu niewielkiego nacięcia i wprowadzeniu przez nie specjalnej kaniuli. Z jej pomocą uwalniane są ultradźwięki, które rozbijają tkankę tłuszczową na pojedyncze komórki zawieszone w roztworze nasiękowym. Metoda ta dzięki podgrzewaniu kaniuli pozwala na ograniczenie krwawienia podczas zabiegu do minimum. Wysoka skuteczność i bezpieczeństwo tej metody modelowania sylwetki sprawia, że decyduje się na nią wiele gwiazd światowego formatu.

Przed i po zabiegu modelowania kończyn dolnych techniką Vaser Lipo 4d

Zanim pacjent zostanie poddany zabiegowi modelowania sylwetki, musi on odbyć wizytę lekarską. Przeprowadza się na niej wywiad, który wykluczy ewentualne przeciwwskazania. Wykonywane są także podstawowe badania laboratoryjne, które sprawdzają, czy nie występują przeszkody zdrowotne. Po tych czynnościach pacjent może umówić termin wykonania zabiegu. Więcej na temat rzeźbienia kończyn dolnych znaleźć można na stronie https://genesisclinic.com.pl/zabiegi/korekty-ciala/rzezbienie-konczyn-dolnych/, gdzie znajdziesz numer kontaktowy do jednego z najbardziej cenionych specjalistów w zakresie rzeźbienia ciała.

Po zabiegu pacjent czuje się dobrze i nie wymaga hospitalizacji. Okres rekonwalescencji jest dość krótki w porównaniu z innymi metodami liposukcji. Oznacza to, że już po kilku dniach może wrócić do codziennych czynności. Pacjent musi nosić przez okres około 4-8 tygodni ubranka uciskowe, aby uzyskać najlepszy efekt. Prowadzona jest również specjalna terapia pozabiegowa, która monitoruje stan pacjenta i dba o to, by uzyskać jak najlepsze efekty po wykonaniu rzeźbienia ciała. To skuteczna i bezpieczna metoda na szybkie osiągnięcie wysportowanych i smukłych nóg.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.