28 lutego, 2024

Blog o życiu

Tematy zdrowotne i lifestylowe tylko u nas!

Ochroń swoją podłogę podkładkami do mebli z filcu

2 min read

Podkładki meblowe do podłóg drewnianych są niezbędne.

Jeśli chcesz zachować wygląd i stan swojej podłogi, a także mebli, zabezpiecz powierzchnię między podłogą a meblami, które mają z nią kontakt, podkładkami z filcu. W sprzedaży znajdziemy kilka różnych rodzajów ochraniaczy do mebli, podkładki na gwoździe, nakładki wsuwane na nogi mebli, podkładki samoprzylepne.

Ochroń swoją podłogę podkładkami do mebli z filcu

Samoprzylepna podkładka filcowa do mebli

Najbardziej popularne są podkładki samoprzylepne i nasuwane na nogi mebli. Przybijane ochraniacze, chociaż trwają dłużej, mają większe ryzyko uszkodzenia podłogi i nóg mebla. Tak samo może się stać z podkładkami plastikowymi, warto zatem wybrać wszechstronne, miękkie i łatwe w aplikacji podkładki samoprzylepne z filcu. Filc jest materiałem bezpiecznym, nie uszkadza podłogi, nie odbarwia jej, jest miękki i gruby, doskonale zabezpiecza przed hałasem nóg, stukaniem i szuraniem przykładowo krzeseł, stolików kawowych czy kwietników.

Filc i tkanina najlepiej sprawdzają się w przypadku podłóg drewnianych, paneli i innych materiałów podłogowych, które są narażone na zarysowania nogami mebli. Podkładki filcowe jest to również dobra opcja dla majsterkowiczów, ponieważ można je zastosować pod meblami o nietypowych kształtach, takimi jak ramy łóżka lub meble bez nóg. Możesz także kupić różnorodne zestawy podkładek filcowych w wielu kształtach i rozmiarach, aby dopasować je do nóżek mebli. Upewnij się, że filc wybranych podkładek jest wystarczająco gruby dla cięższych mebli.

Samoprzylepna podkładka filcowa to produkt, który można zastosować na każdym rodzaju mebli i przedmiotów dekoracyjnych, jak szafki, krzesła, fotele, stoły, kanapy, kwietniki i inne, których nogi mają kontakt z podłogą. Możemy je wygodnie przykleić do nóg drewnianych, metalowych, plastikowych, czy z nakładkami plastikowymi dla dodatkowego zabezpieczenia podłogi przed zarysowaniami. Regularnie sprawdzaj również nogi mebli, szczególnie krzeseł, aby upewnić się, że podkładki są prawidłowo umieszczone i nie odpadły.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.