8 grudnia, 2023

Blog o życiu

Tematy zdrowotne i lifestylowe tylko u nas!

Modelowanie sylwetki w gabinecie – jakie zabiegi warto wybrać?

3 min read

Dzięki zabiegom modelowania sylwetki dostępnym w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej można uzyskać świetne rezultaty.

Co wypróbować?

Ćwiczenia fizyczne, zdrowia dieta oraz regularna pielęgnacja skóry pozwalają na nadanie sylwetce atrakcyjnego wyglądu. Jednak czasami to za mało, aby pozbyć się widocznych na niej niedoskonałości. Gdy potrzebne jest profesjonalne modelowanie sylwetki Kraków derma-med.pl to miasto, w którym można skorzystać z pełnej palety zabiegów, by nadać ciału estetyczny wygląd.

Jakie zabiegi modelowania sylwetki warto wybrać? Sprawdź przegląd najpopularniejszych procedur, z którymi można nie tylko ujędrnić ciało, ale także łatwiej zrzucić nadmiar kilogramów i pozbyć się niedoskonałości!

1. Endermologia
Endermologia jest rodzajem dogłębnego masażu skóry prowadzonego pod ciśnieniem. Do jego wykonania stosowany jest specjalny rodzaje urządzenia, które wyposażone jest w głowicę zasysającą skórę, z obracającymi się rolkami.

Podczas zabiegu endermologii specjalista przesuwa głowicę po skórze, poddając ją intensywnemu masażowi. W efekcie dochodzi do zmniejszenia wiotkości skóry, redukcji cellulitu oraz poprawy jędrności tkanek.

Jeżeli chodzi o modelowanie sylwetki Kraków jest miastem, w którym z endermologii można skorzystać w wielu punktach. Z aktualnymi ofertami i cenami zabiegów można zapoznać się online.

2. Lipoliza iniekcyjna
Zabieg jak lipoliza iniekcyjna jest przeznaczony do zmniejszania ilości tkanki tłuszczowej. Stanowi on alternatywę dla zabiegu liposukcji, który polega na odsysaniu tłuszczu.

Podczas zabiegu lipolizy w tkankę tłuszczową wstrzykuje się odpowiednie substancje nasilające lipolizę, czyli rozpad tkanki tłuszczowej. Można zatem łatwiej pozbyć się wtedy trudnego do spalenia tłuszczu. Efekty widoczne są po paru tygodniach.

Osobom chcącym wykonać modelowanie sylwetki Kraków daje dostęp do jednych z najlepszych gabinetów, w których można skorzystać z lipolizy iniekcyjnej.

3. Zabiegi ultradźwiękowe
Świetne efekty w modelowaniu sylwetki zapewniają także zabiegi wykorzystujące ultradźwięki. Za ich pomocą możliwe jest podgrzanie tkanek skórnych, co powadzi do aktywacji komórek skórnych – fibroblastów. W rezultacie dochodzi do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiadają za młody, jędrny wygląd skóry.

4. Masaże
Gdy celem jest modelowanie sylwetki Kraków jest miastem, w którym można skorzystać także z wielu masażów, które pozwalają na skuteczną poprawę kondycji skóry. Masaż aktywuje przepływ płynów ustrojowych w tkankach, dotlenia je, pomaga w rozbiciu tkanki tłuszczowej, wygładza skórę.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.