30 maja, 2024

Blog o życiu

Tematy zdrowotne i lifestylowe tylko u nas!

Czym jest Access Facelift i jakie efekty daje?

4 min read

Maja Lesińska, to założycielka Natural Flow, a jednocześnie przykład kobiety, która porzuciła dotychczasowe, pełne stresu, zabiegane życie na rzecz odnalezienia swojego wewnętrznego spokoju. Rezygnująca z wieloletniego stażu pracy na stanowisku dyrektora handlowego Maja, która w związku ze swoim zawodem narażona była na codzienną dawkę stresu i ciągłe przebywanie w ściśle określonej roli życiowej, odnalazła drogę do poznania samej siebie i odkryła swoją nową misję, którą chętnie teraz dzieli się z innymi.

Czym jest Access Facelift?

Zabieg Access Facelift jest procesem energetycznym, który odwraca proces starzenia twarzy. Jest energetycznym liftingiem, który uwalnia nagromadzoną przez lata w twarzy negatywną energię pochodzącą z odczuwanych emocji, najczęściej strachu, frustracji, złości i smutku. Twarz po zabiegu liftingu wygląda na zdecydowanie młodszą, bardziej promienną i rozświetloną. Jest to niezwykle przyjemny zabieg, który koi zarówno skórę, jak i stres oraz nerwy, który również dodatkowo odżywia i pozwala na wzmocnienie efektów zabiegów kosmetycznych. Jest również wsparciem w rekonwalescencji dla osób, które przechodziły operacje twarzy oraz po boleśniejszych zabiegach dentystycznych, a także dla osób, które prowadzą stresujące życie. Możliwość odbycia zabiegu jest dostępna zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku, szczególnie dla tych, którzy chcą poprawić zarówno jakość swojej skóry, jak i całego życia.

Przeprowadzanie Access Lifting

Sesja Access Facelift trwa około półtorej godziny. Jest ona zabiegiem manualnym, przeprowadzanym przede wszystkim na twarzy, szyi, dekolcie oraz klatce piersiowej. Podczas sesji, mięśnie zaczynają się relaksować i rozluźniać, zablokowana energia zaczyna ponownie krążyć po całym ciele. Wraz z regularnym uczęszczaniem na zabiegi, efekty zaczynają się zwiększać oraz utrwalać, dzięki czemu można nie tylko zatrzymać płynący czas, ale również i go cofnąć. Zaleca się przeprowadzenie od dziesięciu do dwudziestu sesji, by móc zauważyć trwałe efekty.

Można go wykonywać w profesjonalnych salonach SPA, gabinetach medycyny estetycznej i odnowy biologicznej, a także w gabinetach masażu na całym świecie. W Polsce zabieg ten nie jest popularny, jednak wiedza o przepływie energii w ciele człowieka jest coraz bardziej powszechna. I tak na profesjonalną konsultację ze specjalistą można liczyć w Natural Flow – akademii założonej przez certyfikowaną instruktor, od lat z pasją zajmującą się pracą nad ciałem. Osoby szczególnie zestresowane lub chcące poprawić wygląd swojej skóry, coraz częściej decydują się na pójście do tego rodzaju specjalisty, aby odblokować punkty zablokowane przez negatywne emocje.

Efekty Access Lifting

Skóra twarzy staje się widocznie młodsza, zanikają na niej zmarszczki i niedoskonałości związane z wiekiem. Zbawienny wpływ zabiegu odczuwa również całe ciało, które dzięki uwolnionej energii staje się lżejsze, wyczuwalnie młodsze i swobodniejsze. Efekty liftingu czuć również w samopoczuciu, które staje się dużo lepsze, osoba, która zdecydowała się na zabieg, poczuje przypływ radości z życia i bycia na świecie. Dzięki przepływowi radości i witalności, część osób poczuła również zmniejszone łaknienie przy jednoczesnym wzroście energii. Można odczuć również uwolnienie bólu i złagodzenie dolegliwości całego ciała. Często osoby, które zdecydowały się na odbycie pełnej sesji odczuwają wzrost pewności siebie, czują, że mają więcej energii i zaczynają cieszyć się życiem. Czasami można również odnotować fizyczne zmiany u kobiet, takie jak powiększenie piersi i uniesienie pośladków. Efekty zabiegu są często bardzo indywidualne, na każdego wpływają inaczej i wszystko zależy od tego, jakie emocje są uwalniane.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.